Новини    23 липня 2020 16:30

COVID-19: виробники етанолу США можуть втратити до $10 млрд

Економічні втрати галузі з виробництва етанолу Сполучених Штатів, пов'язані з пандемією COVID-19, вже перевищили $3,4 млрд. Криза негативно позначається на всьому сільськогосподарському секторі США

Виробники етанолу США внаслідок пандемії коронавірусу можуть втратити до $10 млрд. Такий висновок зроблено у новому дослідженні міжнародної Асоціації відновлюваних видів палива (RFA), яке оцінює вплив COVID-19 на виробництво біоетанолу в США.

Воно показує, що за період з березня по червень 2020 р. сукупне зниження виробництва і споживання етанолу перевищило 1,3 млрд галонів (у порівнянні із показниками другого кварталу минулого року). Також у березні-червні 2020 р. на виробництво етанолу було використано на 500 млн менше бушелів кукурудзи. У підсумку, промислові доходи від продажу етанолу і супутніх продуктів скоротилися більш, ніж на $3,4 млрд – як через поєднання скорочення виробництва, так і через зниження цін.

Читайте: Реальні ціни на кукурудзу у найближчі роки будуть знижуватись 

На підставі прогнозів Управління енергетичної інформації (Energy Information Administration) та Інституту досліджень політики в галузі харчових продуктів і сільського господарства (Food and Agricultural Policy Research Institute), в RFA припускають, що, якщо поточні ринкові умови не погіршаться, загальні втрати доходів галузі, пов’язані з пандемією, можуть наблизитися до $7 млрд в 2020 р. Ще $1,8 млрд біоетальнощики недоотримають до кінця 2021 р.

Однак, якщо в Штатах будуть прийняті додаткові обмеження на поїздки і бізнес, збитків побільшає, і вони можуть навіть перевищити позначку в $10 млрд.

«До кінця квітня цього року більше половини виробничих потужностей з виробництва етанолу в США було закрито», – каже президент і виконавчий директор RFA Джефф Купер. «Холостий хід десятків заводів з виробництва етанолу відбився на всій сільськогосподарській Америці. У липні ми спостерігаємо деяке поліпшення ситуації, але виробництво і споживання етанолу залишаються значно нижче рівнів до COVID-19».

Наразі асоціація лобіює прийняття конгресом заходів з надання надзвичайної допомоги галузі відновлюваних видів палива. За оцінками RFA, в американській етанольній промисловості задіяні 350 000 співробітників.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що в Україні і Європейському Союзі скорочується виробництво ріпака.

Фото: Jamestown Sun

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...