Новини    30 липня 2020 16:25

COVID-19: Bunge і COFCO призупинили роботу заводів в Аргентині

Після декількох діагностованих випадків коронавірусу у співробітників, аргентинські філії двох міжнародних компаніїй прийняли рішення припинити роботу

Аргентинські філії COFCO і Bunge тимчасово призупинили роботу деяких зі своїх зернових потужностей в Аргентині. Причиною стало зараження частини співробітників COVID-19, повідомляє Reuters.

Так, було зупинено підприємство COFCO в аргентинському Тімбуесі (провінція Санта-Фе) після того, як у 12 осіб було виявлено позитивний результат тесту на COVID-19, розповів Reuters представник компанії.

При цьому, як заявив директор з глобальних комунікацій COFCO Аллан Віртанен, завод простоюватиме, допоки безпеку співробітників не буде повністю гарантовано. Всього на об’єкті працевлаштовано 350 людей. Щорічно завод переробляє 6,5 млн тон зернових і олійних.

Також в COFCO стверджують, що незважаючи на тимчасове закриття заводу в Тімбуесі, обсяги експортних відвантаження COFCO не зменшуватимуться.

Читайте: «Кернел» першим в історії України експортував 8 млн тон зернових культур 

У свою чергу, у Bunge підтвердили, що на заводі компанії в Пуерто-Хенераль-Сан-Мартін позитивний тест на COVID-19 було зафіксовано у одиного з співробітників.

«Оскільки роботу підприємства перервано, Bunge перенаправив поставки сої в інші місця в Аргентині, щоб ми могли продовжувати обслуговувати наших клієнтів», – цитує Reuters слова представника компанії.

Нагадаємо, що Аргентина одним з найбільших глобальних експортерів сільськогосподарської продукції. Наприклад, згідно з прогнозами IGC (Міжнародна рада по зерну), Аргентина в сезоні 2020/2021 випустить 3,5% від світового виробництва зерна і експортує 34 млн тон кукурудзи (третє місце в глобальному рейтингу експортерів після США і Бразилії).

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про український плодоовочевий експорт під час пандемії коронавірусу у лютому-червні 2020 року обвалився на 43%.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...