Новини / Ринок землі     21 вересня 2021 11:01

Чиновники завдали збитків на 42 мільйони гривень – займалися загальнонаціональною оцінкою землі

Фігурантам інкримінують службове підроблення та розтрату чужого майна в особливо великих розмірах

Нацполіція повідомила про підозру екскерівникам двох державних установ, які завдали 42 мільйони гривень збитків під час проведення загальнонаціональної оцінки землі.

А саме повідомили про підозри – колишньому виконувачу обов’язків директора держпідприємства “Головний науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою” та колишньому генеральному директору держустанови “Інститут охорони ґрунтів України”.

Фігурантам інкримінують службове підроблення та розтрату чужого майна в особливо великих розмірах, вчинене групою осіб, є докази їх причетності.

Для реалізації “схеми” до офіційних документів було внесено недостовірні дані щодо обсягів виконаних робіт, а саме кількість відібраних зразків ґрунту та вартість робіт. Насправді роботи виконувалися частково або взагалі не проводилися. На підставі підписаних керівниками документів з державного бюджету було виділено близько 140 млн грн. Внаслідок дій посадових осіб державі було завдано збитків на суму близько 42 млн грн.

Їм повідомили про підозру за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна в особливо великих розмірах, вчинена групою осіб) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що посадовця держгеокадастру затримали при отриманні хабара.

Джерело: МВС

Владислава Михайленко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також