Новини / Політика     14 червня 2020 17:30

Чи йде експеримент над світом?

Високопосадовець Ватикану Карло Марія Віган звернувся до президента США Дональда Трампа з відкритим листом

У своєму недавньому твіті президент США Дональд Трамп привернув увагу фоловерів до відкритого листа, що відправив на адресу Трампа Карло Марія Віган. Останній – видатний 79-річний ватиканський дипломат і італійський прелат. Крім інших високих постів в Римській Католицькій Церкві і Ватикані, Віган з 2011 по 2016 рр. служив дипломатичним представником Папи Римського і Римської курії в США.

«Це честь для мене – отримати неймовірний лист архієпископа Вігана. Я сподіваюся, що всі – не важливо, віруючі чи ні – прочитають це послання!», – повідомив Трамп у Твіттері.

У своєму двохсторінковому посланні Карло Марія Віган, серед іншого, пише про роль т.зв. глибинної держави в ситуації, що розгортається в останні місяці. Мова як про COVID-19, так і про масові заворушення в США та Європі.

Читайте: Дональд Трамп скасував екологічні дозволи 

«Розслідування, що вже ведуться, покажуть справжню відповідальність тих, хто керував надзвичайною ситуацією з COVID-19 не тільки в області охорони здоров’я, але також в політиці, економіці та ЗМІ. Ймовірно, ми виявимо, що в цій колосальній операції соціальної інженерії є люди, які вирішили долю людства, присвоївши собі право діяти проти волі громадян та їх представників в урядах націй. Це ті, хто служить собі, хто не дотримується будь-яких моральних принципів, хто хоче зруйнувати сім’ю і націю, експлуатувати робітників, щоб зробити себе невиправдано багатим, розпалити внутрішні розбіжності і війни, а також накопичувати владу і гроші», – наголосив Карло Марія Віган.

Нагадаємо, що термін «глибинна держава» вперше прозвучав в 2014 р. з вуст Майка Лофгрена, колишнього помічника республіканського Конгресу США. Він визначив його, як «гібридне злиття державних чиновників і представників верхнього рівня фінансистів і промисловців, які ефективно управляють США, не питаючи про це виборців та порушуючи суть політичного процесу». Крім США, про «глибинну» або «паралельну державу» як про державні інститути, що володіють владою, але необов’язково мають на увазі змову, прийнято говорити в контексті тіньових урядів Туреччини і пострадянської Росії.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у Болгарії викрито шахрайську схему привласнення коштів за аграрними дотаціями ЄС.

Фото: Expiry magazine

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також