Новини / Кейси     28 листопада 2019 16:30

Чорна ікра зі Львівщини: кейс Карпатського водограю

У 2020 році українці їстимуть чорну ікру зі Львівщини. Принаймні на це розраховують у фермерському господарстві, що третій рік поспіль вирощує осетрових.

Про це повідомляє Seeds.

Фермер зі Львівщини Олег Габуда вирощує осетрів на чорну ікру. Справа ця хоч і прибуткова, але не легка. Тож ікру фермер сподівається отримати наступного, 2020 року, якщо умови для зростання риби будуть сприятливі.

Поки що ж керівник рибного господарства “Карпатський водограй” слідкує за новинками в своїй галузі та підраховує, в яку суму обходиться вирощування цінних порід риб.

Господарство займає 172 гектари, із яких  136 га водне дзеркало. Окрім осетрових, тут розводять судаків, окунів, коропів, білого амура та товстолобів. Витрати фермера – переважно на закупівлю малька та корм риби. Олег Габуда розповідає: на гектар водного дзеркала необхідно запустити 500 кг рибної малечі. Коштує вона по-різному. Так, короп, наприклад, обійдеться, в 25 тис. грн на гектар водного дзеркала. Додайте сюди ще 10 тис. грн на корм.

Читайте: Хто їстиме британську рибу? Brexit загрожує європейським рибалкам

Господарство має замкнутий цикл виробництва. Риба зростає у природніх умовах. Тож користується попитом і в закладів торгівлі, й серед рестораторів. Отже, за успішного року прибуток може скласти до 30 тисяч із гектара.

За словами директора рибного господарства, вирощування риби – не надто велика примудрість. Тож не вимагає спеціальної освіти тощо. Потрібне лише бажання працювати.

Landlord раніше повідомляв, що в Київське водосховище випущено 15 тонн мальків риби.

Читайте також