Новини / Фінанси     28 грудня 2019 13:50

Чорна бухгалтерія на мільйони: СБУ викрило зловживання землею в НААН

2,3 мільйона гривень готівки та чорну бухгалтерію виявили співробітники СБУ на Полтавщині. Йдеться про оборудки з особливо цінними землями Національної академії аграрних наук України.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Служба безпеки України блокувала на Полтавщині мільйонні оборудки керівництва держструктури під час використання особливо цінних земель Національної академії аграрних наук, сказано на сайті СБУ.

Оперативні підрозділи СБУ виявили, що у змові з комерційними структурами керівники однієї з держустанов штучно занижували урожайність зернових на землях Національної академії аграрних наук (НААН).

Згодом «надлишки» урожаю бізнесмени вивозили на приватні елеватори й продавали. Таким чином отримували незаконні прибутки на великі суми.

Співробітники СБУ провели обшуки й виявили документи, які свідчили про реальні показники урожайності, а також «чорну» бухгалтерію.

Читайте: Тюремні землі держава віддасть агрохолдингам

В ході обшуку оперативними також вилучили 2,3 мільйона гривень. Припускають, що це кошти, які учасники незаконних схем собі привласнили.

Операцію спецслужби проводили разом із національною поліцією та під наглядом прокуратури Полтавщини.

Кримінальне провадження порушено за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Landlord раніше повідомляв, що агроном із Полтавщини може сісти на 7 років за вирощування маку.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також