Новини / Політика     23 листопада 2020 20:24

Чого хочуть американські фермери від Джо Байдена

Вільна конкуренція, карантинні обмеження, нестача робочих рук та доступ до інтернету турбують аграріїв у США у першу чергу.

Президент Федерації Американського фермерського бюро Зіппо Дюваль, привітавши Джо Байдена з обранням на пост президента країни, окреслив коло проблем, котрі потрібно вирішити передусім.

Він вважає, що Джо Байден має усі можливості, аби поліпшити життя американських сільських жителів, а також фермерів і власників ранчо цієї країни, які стикаються з проблемами, котрі в історії США не траплялися раніше.

Звісно, що перш за все мова про наслідки глобальної пандемії Covid-19, зміни клімату та вплив торговельних суперечок поміж лідерами світового ринку продовольства. Однак також американських фермерів турбують більш буденні речі.
Зокрема, гостра нестача робочих рук у сільському господарстві, яка посилюється із кожним роком. Знайти вмотивованих робітників стає дедалі важче.

Читайте: Аграрна конференція OK Agro: Не ростеш ти — не росте в тебе!

Також існують істотні труднощі із доступом до швидкісного інтернету у сільській місцевості. Це може стати джерелом серйозних проблем у роботі фермерів.

Далеко не всі питання вирішені й в плані реформування нормативно-правової бази в аграрному секторі, тому американські аграрії сподіваються, що цей процес буде доведено до логічного завершення. Окрім цього – знайдено розумний компроміс поміж прагненням знизити рівень шкідливих викидів у атмосферу та мінімізації шкоди довкіллю із потребою нагодувати зростаюче населення планети.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про вибори у США: які плюшки пообіцяли фермерам Трамп і Байден

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також