Новини    25 вересня 2018 10:04

Через зупинення роботи залізничних станцій ситуація із відвантаженням зерна критична


Члени УКАБ ініціювали звернення до Голови наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Шевки Аджунер з проханням зустрітись з представниками аграрних асоціацій для вирішення проблем, які виникли в їх роботі  у зв’язку із  зупиненням роботи залізничних станцій по навантаженню зерна. Про це повідомляє прес-служба асоціації Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ).

Там вимагають врегулювати критичну ситуацією із відвантаженням зерна через зупинення роботи залізничних станцій.

«Зернові елеватори залежні від роботи залізничних станцій на яких вони розташовані. Їх закриття призведе до порушення ефективного функціонування підприємств всього району, оскільки відсутня економічна альтернатива залізничному транспорту», – йдеться у зверненні.

Також наголошується, що поглиблюється проблема невиконання або затримка у виконанні ПАТ «Укрзалізниця» заявок підприємств на подачу вагонів та локомотивів, непрогнозоване підвищення тарифів, зростання часу оборотності вагонів.

Нагадаємо, що у квітні цього року, керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» було представлено рейтинг із 177 неефективних, за оцінкою УЗ, станцій по навантаженню зерна, частина з яких має припинити свою роботу, а частина перейти в режим подачі та забирання вагонів за умови накопичення певної кількості заявок на вивезення вантажу. Рейтинг містить станції, на яких здійснюється прийом та відправка с/г продукції підприємствами елеваторного типу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...