Новини    21 квітня 2018 10:41

Через зниження попиту, ціни на цибулю в Україні на третину нижче, ніж у Польщі


Тільки з початку поточного тижня ціни на цибулю в Україні впали на 17-27%. Сьогодні українські фермери ведуть продаж по 2,5-3,3 грн/кг залежно від якості, тоді як ще тиждень тому ціни на цю продукцію досягали 4,5 грн/кг. Більш того, ця продукція на українському ринку продовжує стрімко дешевшати. Про це повідомили в «АПК-Інформ»

«Поступатися в ціні виробники змушені через помітне зниження попиту, оскільки оптові компанії та роздрібні мережі сформували товарні запаси ще до великодніх вихідних і до цього моменту ще не розпродали наявні обсяги. У той же час, якість продукції у непристосованих складах стрімко погіршується, в силу чого їх власники знижують ціни, щоб таким чином стимулювати темпи збуту», – йдеться у повідомленні.

Тим часом, у Польщі господарства пропонують цибулю по 0,45-0,65 злотого/кг, або на 0,11-0,16 євро за кілограм.

«Причому їм вдається втримувати ціни на такому рівні протягом усього тижня. У результаті на даний момент цибуля в Україні вже стоїть на 29-34% дешевше, ніж у другій половині квітня 2017 р., тоді як польським виробникам вдається укладати угоди в середньому в 1,6 рази дорожче, ніж рік тому», – кажуть аналітики.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...