Новини / Аналітика     11 січня 2020 13:01

Через тривалі дощі Україна може посунути США на ринку експорту кукурудзи

Сильні дощі не лише зірвали терміни збору урожаю кукурудзи в США, але й спричинили погіршення урожаю. Тож в України, яка є вагомим гравцем на ринку кукурудзи, відкриваються чудові перспективи для збільшення експортного потенціалу.

Про це повідомляє Bloomberg.

Через тривалі дощі фермери США змушені були підсушувати зерно кукурудзи. А це зробило його крихким. Також кукурудза США цього року має менш насичений колір. А це може негативно вплинути на закупки виробників кормів для тварин.

Відповідно до доповіді Департаменту сільського господарства США, проблеми з зерном має також В’єтнам, який є в топ-10 імпортерів кукурудзи з США.

Україна може посунути США на ринку експорту кукурудзи, оскільки не мала подібних проблем із якістю кукурудзи. Окрім того, ціна кукурудзи, яку пропонують українські експортери, цілком конкурентноспроможна.

Читайте: На 46%: Україна встановлює рекорди з експорту кукурудзи

Також США на ринку експорту кукурудзи посунули Бразилія та Аргентина.

“Американска кукурудза менш бажана, ніж південноамериканська на ринку В’єтнаму. Тому що має більшу вологість та швидше руйнується, а також більш темного кольору”, – відзначили USDA, посилаючись на галузеві джерела.

Також у повідомленні йдеться про те, що в листопаді 2019 року експорт кукурудзи зі США зменшився на 51%, порівняно з 2018 роком.

Landlord раніше повідомляв прогноз, що в Китаї кукурудзи зберуть на 7 млн т менше.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також