Новини / Логістика     13 січня 2021 15:20

Через снігопад чотири порти обмежили відвантаження зерна

Різке погіршення погодних спричинило обмеження обробітку зернових вантажів у Одеському морському порту, портах «Південний», «Чорноморськ» і порту Миколаїв

Через снігопад і сильний вітер чотири морські порти України порти обмежили відвантаження зерна. Зокрема, обмеження введені у Одеському морському порту, портах «Південний», «Чорноморськ» і порту Миколаїв. Про це повідомили у Адміністрації морських портів України.

Згідно з повідомлення, порти не закриті, йдеться лише про обмеження відвантаження зернових. Крім того, у Херсонському морському порту наразі обмежена лоцманська проводка.

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, припинення снігопадів у Одеській, Миколаївській та Херсонській областях очікується вже завтра, 14 січня.

ЧитайтеЦього тижня в Україні очікуються тривалі снігопади

Крім того, у АМПУ повідомили, що згідно з наказом №321 державної служби морського та річкового транспорту, навігація на всіх судноплавних шлюзах річки Дніпро буде закінчена 16 січня 2021 року. Раніше передбачалося, що навігація на Київському та Канівському шлюзах в сезоні 2020 року припиниться 15 листопада, на Кременчуцькому і Дніпродзержинському – 22 листопада, на Каховському шлюзі – 5 грудня, в Запорізькому районі гідротехнічних споруд (РГС) – 4 грудня.

Втім, вже 14-15 січня у Україні очікується різке зниження температури повітря – до 20 градусів морозу вночі і, внаслідок утворення льодового покрову, навігація буде ускладнена.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що держекоінспекція жорсткіше штрафуватиме забруднювачів земель.

Читайте також