Новини / Політика     30 вересня 2019 08:39

Через крадіжки в державному АПК українці втрачають понад 1 млрд грн щороку – Милованов

Корупція, крадіжки та неефективне використання землі в державних аграрних підприємствах призводять до щорічних втрат для України на суму понад 1 млрд грн. Такі підсумки зробив Тимофій Милованов після зустрічі з керівниками держпідприємств.

Про це Тимофій Милованов повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов наголосив, що державний бюджет та українські платники податків несуть значні збитки від корупції та неефективної роботи державного аграрного сектора.

Читайте: Страсті за землею: Милованов і Дикун посварилися в прямому ефірі

«Зустріч з керівниками державних аграрних підприємств. З цікавого – в когось не враховано кілька тисяч гектарів, у когось мільйонні збитки на оренді, десь у залі сидять смотрящі – люди, які звільнені з держпідприємств, але якимось чином попадають у зал. За нашими оцінками, збитки державі і платникам податків через крадіжки і неефективне використання землі в державних аграрних підприємствах – більше 1 млрд грн щорічно», – відзначив Тимофій Милованов.

Як повідомляв Landlord, держава володіє близько 25% українських земель, при цьому використання їх значної частини не контролює, а прибутковість держпідприємств більш як удвічі нижча, ніж приватних. Унаслідок такої діяльності держбюджет втрачає мільярди.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також