Новини    19 травня 2018 12:18

Через дощову погоду ціни на суницю поповзли вгору


Останні три дні виробники та продавці по всій території України тільки підвищують ціни. Про це повідомляють аналітики сервісу «Інфо-Шувар». Згідно повідомленню, така можливість в них з’явилась завдяки скороченню пропозиції та стабільному попиту на суницю.

«Зменшення обсягу ягоди на внутрішньому ринку пов’язане із дощовою погодою, особливо це характерно для Західного регіону. Також, зростанню ціни на суницю сприяє експортний попит, ранньою українською ягодою вже зацікавились покупці з Білорусі та Молдови», – йдеться у повідомленні.

Зі слів аналітиків, ще тиждень тому ціни на суницю щодня знижувались, в середині травня пропозиція на ринку суттєво зросла, вартість суниці на гуртових майданчиках країни опустилась до 15-25 грн/кг. Головними винуватцями негативного тренду стали виробники Закарпаття, завдяки їх активності на минулому тижні найдешевшу суницю можна було купити саме в Західному регіоні України. В той самий час на Півдні України перша ягода коштувала на 20-30% дорожче.

«За останні три дні ціни на ранню суницю садову в головних виробничих регіонах України відносно вирівнялись, виробники Закарпаття та Південних областей сьогодні на внутрішньому ринку пропонують ягоду по 30-35 грн/кг, експортери скуповують українську суницю по 38-45 грн/кг», – підрахували аналітики.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...