Новини    05 липня 2022 18:43

Чехія планує долучитись до розмінування сільськогосподарських земель в Україні

Чехія також хоче долучитися до відновлення зруйнованої війною інфраструктури.

Чехія має намір долучитися до операцій з розмінування українських сільськогосподарських земель. Про це заявив представник чеського уряду під час виступу на Конференції з відновлення Україну у Лугано, передає “Європейська правда”.

“Ми маємо хочемо зробити свій внесок у розмінування сільськогосподарських земель і районів з критичною цивільною інфраструктурою”, – зазначив він.

У довгостроковій перспективі Чехія також хоче долучитися до відновлення зруйнованої війною інфраструктури, особливо тієї, що стосується водопостачання.

Так, Чехія вирішила підготувати спеціальний план для України, який взаємодіє з планом ЄС, і буде створений у діалозі з українською стороною і базуватиметься на тривалому українсько-чеському партнерстві.

Нагадаємо, згідно з аналітикою “Огляду збитків від війни в сільському господарстві України”, підготовленої командою Центру досліджень продовольства та землекористування KSE Institute спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, сума втрат нанесений сільгосп галузі склала $4,29 млрд.

Європейський Союз на рік планує скасувати стягнення усіх імпортних мит на українські товари. Йдеться про всі промислові мита, аграрні мита і квоти, систему вхідних цін, антидемпінгових мит і захисних мит, повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

Президент США Джо Байден підписав указ, яким затвердив скасування мита на українську сталь терміном на один рік.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...