Новини / Політика     30 липня 2021 16:50

Частина нардепів створила міжфракційну агрополітичну платформу для розвитку АПК та сільських територій

19 депутатів Верховної Ради об’єдналися у Депутатську аграрну раду (ДАР) та залучають до співпраці учасників українського АПК, профільні асоціації, представників законодавчої та виконавчої гілок влади, а також експертів в галузі агрополітики.

За словами учасників ДАР, основним фокусом діяльності об’єднання є нові законодавчі ініціативи, вдосконалення законодавчо-правового поля для покращення економічного потенціалу галузі та бізнесу, захист національного виробника, споживача та політичне відстоювання інтересів АПК на всіх рівнях законодавчої та виконавчої гілок влади, а також на міжнародному рівні. Про це повідомляє SEEDS.

Читайте: Поновлена 20% ставка ПДВ на агропродукцію: які категорії підпадають під новий закон

«Вперше в парламенті депутати різних фракцій та політичних сил об’єдналися у спільну ініціативу — Депутатську аграрну раду. І разом з проєктним офісом створено прямий канал взаємодії між законодавцями та безпосередньо агробізнесом.Ми відкриті для усіх, хто має бачення та проєкти вдосконалення законодавчого поля для розвитку АПК, державних та регіональних програм розвитку агропродовольчого сектору та сільських територій, захисту інтересів виробників та експортерів, підвищення продуктивності та інноваційності галузі», — зазначає Інна Мєтєлєва, керівник Агрополітичного діалогу «Аграрна рада» (проєктний офіс ДАР).

Довідково. Учасниками міжфракційного об’єднання ДАР є народні депутати: Сергій Бунін, Олександр Гайду, Олександр Горобець, Максим Гузенко, Тетяна Грищенко, Мар’ян Заблоцький, Микола Кириченко, Микола Кучер, Дмитро Костюк, Сергій Литвиненко, Олег Мейдич, Артем Нагаєвський, Дмитро Соломчук, Олег Тарасов, Володимир Тимофійчук, Степан Чернявський, Артем Чорноморов, Маргарита Шол. Очолює ДАР народний депутат Андрій Богданець.

Як повідомляв раніше Landlord, частина малих сільгоспвиробників зможе отримати держпідтримку за 2019–2020 роки.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також