Новини / Тваринництво     15 липня 2019 10:38

Cargill скорочує виробництво кормів у Китаї через АЧС

За останні місяці компанія Cargill Inc закрила низку заводів з виробництва кормів у Китаї – почасти тому, що швидке поширення АЧС призвело до зменшення поголів’я свиней і зниження попиту на корми.

Про це повідомляє AgroXXI.

Вірус АЧС знищив понад 1 млн свиней у Китаї від моменту першого зареєстрованого випадку захворювання в серпні минулого року, що призвело до зниження попиту на такі кормові інгредієнти, як соєве борошно і готові суміші вітамінів, які продаються Cargill та іншими постачальниками.

Читайте: Вірусне відео про заражену черешню підірвало експорт ягід зі США до Гонконгу

Минулого тижня Cargill повідомила, що скорочення попиту на корми для свиней у Китаї, поряд з торговою війною між США і Китаєм і повенями на американському Середньому Заході, призвело до зниження скоригованого квартального прибутку компанії на 41%.

Наслідком стало закриття комбікормових заводів Cargill у прибережних районах Китаю (кількість не називають). При цьому в компанії стверджують, що більшість закритих об’єктів не поновлять роботу, навіть якщо Пекін отримає повний контроль над АЧС.

За даними китайської митниці, опублікованими в п’ятницю, за перші 6 місяців цього року імпорт сої в Китай скоротився на 14,7% порівняно з відповідним періодом 2018-го, оскільки АЧС стримувала попит на корми для свиней.

Landlord раніше повідомляв про те, що через АЧС у Китаї Бразилія втрачає найбільшого імпортера сої: поставки скоротилися на 13%.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також