Новини / Садівництво     15 липня 2019 09:09

Вірусне відео про заражену черешню підірвало експорт ягід зі США до Гонконгу

Канадські користувачі мережі Фейсбук розмістили ролик, що показує, як усередині черешні рухаються личинки. Відео стало вірусним. І хоча в ньому не згадувалося, де й коли були зняті кадри, воно серйозно знизило  довіру споживачів, від чого постраждав експорт ягід із США до Гонконгу.

Про це повідомляє AgroXXI.

На вірусному відео були показані личинки плодової мухи, яка відкладає яйця в черешню, вишню, інжир і в цитрусові. Ролик, викладений у соцмережу в канадському Монреалі, переглянули близько 41 млн людей.

Після цього в північно-західному регіоні США поскаржилися на «незадовільну споживчу впевненість» в якості черешні. А в Гонконзі ключовий імпортер американських ягід заявив, що оптові ціни значно знизилися через проблеми з довірою.

Читайте: Сергій Кучеров: Незабаром аграрії вноситимуть ЗЗР двічі на рік

Трейдери з Гонконгу розповідають, що відео відлякало покупців. Супермаркети і деякі оптові компанії коливалися, щоб імпортувати більше черешні цього року, побоюючись, що запас буде важко продати, хоча якість черешні зараз краща, ніж у минулому сезоні.

Northwest Cherry Growers, галузева група, до якої входить 2500 виробників вишні та черешні на північному заході США, заявила, що звернулася до людини, яка розмістила відео, для отримання додаткової інформації про те, де саме було знято ролик, але відповіді не отримала.

Landlord раніше повідомляв про те, що черешню з України почати експортувати в Гонконг.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також