Новини / Рослинництво     20 листопада 2018 11:00

Буряк в Україні подорожчав на 35 %

Від початку листопада закупівельна ціна на буряк збільшилася на 35 % і сьогодні становить 4–5,5 грн/кг. Подорожчання зумовлено ажіотажним попитом на ці овочі останні три тижні.

Таку інформацію повідомило GrowHow.in.ua.

Галузеві експерти відзначають, що велика зацікавленість покупців у закупівлі буряків «підігріває» і ціни на цю продукцію. У результаті вже сьогодні основні угоди в зазначеному сегменті ринку становлять 4–5,5 грн/кг (15–20 центів за кілограм) залежно від якості, обсягу партії і регіону.

Читайте: ТОП-7 країн, які імпортують українське зерно

Тож наразі українські фермери пропонують буряк на 60 % дорожче, ніж в аналогічний минулорічний період. Проте навіть за таких умов багато агровиробників вважають за краще утримуватися від активних продажів в очікуванні подальшого підвищення ціни.

Раніше Landlord писав про те, що українські овочі так званого борщового набору активно йдуть на експорт.

Новини за темою:  На Сході дощі, на Півдні – пожежна небезпека: прогноз погоди в Україні 10 червня

Читайте також