Новини / Логістика / Фінанси     03 жовтня 2023 12:09

Британський страховий брокер Miller розробив механізм покриття військових ризиків для суден у Чорному морі


Британський страховий та перестрахувальний брокер Miller у партнерстві з технологічною компанією Clearwater Dynamics (CWD) та урядом України представив інструмент покриття військових ризиків для суден у Чорному морі.

Про це пише видання Порти України з посиланням на пресслужбу Miller.

Інноваційне рішення від CWD у режимі реального часу дозволить моніторити операційну діяльність у морському коридорі як під час транзиту суден, так і під час перебування їх у портах.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Рішення буде підтримане страховиками Lloyd’s та лондонського ринку з рейтингом А, які нададуть страхові можливості для повного покриття полісів.

“Використовуючи технологію CWD та оперативну підтримку, ми можемо надати страховикам інформацію, необхідну їм для страхування суден, що прямують коридором. Ми відкриті для всіх запитів і сподіваємося допомогти Україні відновити життєво важливі міжнародні перевезення її зерна”, — сказав керівник підрозділу Direct Marine компанії Miller Нік Саммерс.

Як зазначили в Miller, завдяки значному збільшенню впевненості в тому, що судна активно контролюються під час роботи в зоні військового ризику, це партнерство допоможе забезпечити більш безпечний прохід торговельних суден з України.

Раніше повідомлялося. що Україна завершує роботу над схемою із глобальними страховиками для страхування зернових суден, що прямують до портів Чорного моря та назад.

У Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт №9146 про страхування експорту агропродукції.

Клуб взаємного страхування P&I скасував покриття ризиків війни росії та білорусі проти України після виходу перестраховиків із регіону через загрозу великих збитків. Перестраховики зазвичай поновлюють свої 12-місячні контракти зі страховими клієнтами 1 січня.

Україна та Польща підписали меморандум про розробку інструментів сприяння торгівлі. Ним передбачено страхування вантажів.

Україна вже застрахувала судна, які здійснюють експорт та імпорт товарів через дунайські порти.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також