Новини    25 квітня 2018 12:07

Боротьба з АЧС «просідає» через відсутність міністра АПК


Необхідно негайно призначити міністра аграрної політики та продовольства України, про це заявила голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар заявила на засіданні Круглого столу з питань регіональних концепцій щодо санітарних та фітосанітарних заходів та сприяння експорту сільськогосподарської продукції, повідомляє прес-служба асоціації.

За її словами, важливим фактором негативної епізоотичної ситуації в Україні неможливість чіткого керування процесами боротьби з АЧС через відсутність офіційного очільника Міністерства агрополітики, який би ефективно контролював роботу всіх ланок у даному напрямку.

«Потрібно якнайшвидше вирішити питання із призначенням Міністра АПК, професіонала, який би взяв на себе відповідальність за налагодження санітарних та фітосанітарних заходів у країні»,- наголосила вона.

Нагадаємо, Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий написав заяву про свою відставку майже рік тому, 23 травня 2017 року. Тоді ж він направив прохання на ім’я голови Верховної Ради України Андрія Парубія, з проханням задовольнити його заяву відповідним голосування народними депутатами. Але розгляду відставки міністра АПК у парламенті так і не відбулось.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...