Новини / Логістика     04 жовтня 2021 13:30

Болгарія збільшить кількість дозволів на вантажні автоперевезення для України

Цього року Україна отримає додаткових 3 тисячі універсальних дозволів.

У 2022 році українські автоперевізники отримають від Болгарії на 25% більше дозволів на міжнародні перевезення. Про це сторони домовилися на черговому засіданні українсько-болгарської Змішаної Комісії з міжнародних автомобільних перевезень вантажів та пасажирів.

Читайте: Укрзалізниця збільшить та оновить парк зерновозів

За результатами переговорів були прийняті рішення щодо розширення двостороннього співробітництва у сфері автомобільних перевезень. На 2021 рік українські перевізники додатково отримають 3 тис. універсальних дозволів, з них 600 будуть доступні на пунктах видачі дозволів вже цього тижня.

На 2022 рік збільшено квоту дозволів майже на 25%, з 20,3 тис. до 25,5 тис. Ще універсальний бланк дозволу можна використовувати для наступних видів перевезень: двосторонній; транзитний; комбінація двостороннього та транзитного перевезення в прямому та зворотному сполученні.

“Збільшення кількості дозволів на перевезення з Болгарією — хороший індикатор розвитку наших торговельних стосунків з ЄС. Ми очікуємо на аналогічні рішення від решти наших європейських партнерів. Коли у 2015 році ми підписували Угоду про асоціацію з ЄС, однією з ключових засад для посилення економічної співпраці було те, що динаміка товарообороту не має погіршуватися. На основі цього принципу буде формуватися подальша політика Мінінфраструктури щодо міжнародних перевезень”, — зауважив Мустафа Найєм, заступник міністра інфраструктури.

Раніше Landlord повідомляв, що власники фур з 1 жовтня будуть отримувати штрафи за перевантаження фур: скільки доведеться платити. 

Джерело: Мінінфраструктури

Наталія Софієнко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також