Новини / Аналітика     12 грудня 2018 19:57

Бобова інтрига: заяви Трампа про купівлю Китаєм сої можуть бути фейкові

Дональд Трамп у вівторок заявив, що Китай купує «величезну кількість» соєвих бобів у США і що торговельні переговори з Пекіном вже йшли по телефону. Проте торговці на біржі в Чикаго заявляють, що не бачили доказів відновлення торгівлі з Китаєм.

Про це повідомляє Reuters.

Президент США оголосив, що китайський уряд «повернувся на ринок», щоб купити соєві боби, вперше після оголошення перемир’я у торговій війні між США та Китаєм. «Я тільки що чув сьогодні, що вони купують величезну кількість соєвих бобів. Вони починають, тільки починають зараз», – сказав Трамп в інтерв’ю агентству Reuters.

Читайте: Кращих цін на кукурудзу не буде – експерт пояснив чому

Відомий американський оглядач агроринку Карен Браун на своїй сторінці у Twitter висловилася з приводу цих заяв: «Будь-ласка, конкретизуйте «величезну суму». Як 500 мільйонів бушелів? Тому що це було б чудово».

За правилами, що діють у сільському господарстві США, експортери мають негайно повідомляти про продажі від 100 000 тонн товару, здійснені за один день.

Landlord раніше повідомляв про те, що хоча Білий Дім 1 грудня заявив, що Китай погодився негайно відновити закупівлю американської с.-г. продукції, станом на 10 грудня цього не відбулося.

Фото: Reuters

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також