Новини / Політика     22 липня 2019 11:01

Бізнес назвав Володимира Омеляна серед ідеальних кандидатів у прем’єри

Журналісти НВ опитали 70 бізнесменів і топ-менеджерів щодо того, кого вони хочуть бачити на посаді прем'єр-міністра України. У десятку найкращих кандидатів увійшов міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Про це повідомляє НВ Бізнес.

На перше місце в опитуванні вийшов голова Нафтогазу Андрій Коболєв, він набрав 36 балів. Наступні три сходинки посіли екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус (30 балів), заступник виконавчого директора Міжнародного валютного фонду від України Владислав Рашкован (27 балів) і голова Державної митної служби Максим Нефьодов (15 балів).

Читайте: СЕС приносять мені майже $2 млн на рік — Сергій Омельяненко

На п’ятій позиції опинилися 6 осіб, які набрали по 6 балів: Валерія Гонтарєва, Олександр Данилюк, Оксана Маркарова, Володимир Омелян, Петро Порошенко, Арсеній Яценюк.

Landlord раніше повідомляв про те, яким бачать ринок землі різні партії, що йдуть на вибори.

Рейдерство        3 години тому

Для захисту від рейдерства бізнесу пропонують ЕЦП

Як один із механізмів захисту бізнесу від рейдерства в Україні планують восени запустити проект з використання електронно-цифрового підпису.

Про це повідомляє Економічна правда.

Згідно з інформацією, яку оприлюднив співзасновник Monobank Дмитро Дубілет, який є членом Робочої групи з боротьби з рейдерством, бізнес отримає можливість «доповнювати свій статут простим положенням: реєстраційні дії, пов’язані з цим бізнесом, повинні супроводжуватися додатковим електронним документом, на які накладено ЕЦП осіб, які визначить бізнес».

Читайте: Трудова міграція, брак інвестицій та рейдерство: Олег Устенко розповів, що гальмує економіку України

Підприємці будуть самостійно визначати, достатньо ЕЦП директора чи потрібні ЕЦП усіх власників.

Нововведення зобов’яже всіх реєстраторів перед виконанням реєстраційної дії перевіряти наявність у бізнесу цього додаткового захисту, і якщо він є, то вимагати відповідні ЕЦП.

«Таким чином, бізнес зможе реально захиститися. Адже крадіжка або злом ЕЦП – це набагато рідкісніші кейси, ніж, умовно, підкуп реєстратора», – наголосив Дмитро Дубілет.

Landlord раніше повідомляв про те, що Робоча група з боротьби з рейдерством планує створити систему, яка безкоштовно повідомлятиме громадянам про перехід їхньої нерухомості або бізнесу до іншого власника.

Поділися

Рейдерство        12 серпня 2019 13:48

Боротьба з рейдерством: в Україні з’явиться система повідомлень про зміну власника майна

Робоча група з боротьби з рейдерством планує створити систему, яка безкоштовно повідомлятиме громадянам про перехід їхньої нерухомості або бізнесу до іншого власника.

Про це повідомляє НВ Бізнес.

Із заходами, які розробляє в Україні робоча група з боротьби з рейдерством, частково ознайомив громадськість один із її членів – співзасновник мобільного банку monobank Дмитро Дубілет.

Читайте: В Україні запрацював онлайн-сервіс для аудиту земельних ділянок

За його словами, систему повідомлень про зміну власника майна запускатимуть у дію в три етапи:

  • На першому – громадяни зможуть безкоштовно підписуватися на повідомлення про зміну власника їхнього майна.
  • На другому – громадянам повідомлятимуть про зміну власника їх майна, навіть якщо вони не підписалися на повідомлення.
  • На третьому – громадянам надходитимуть повідомлення на етапі підготовки угоди про зміну власника їхнього майна.

Дмитро Дубілет відзначив, що сьогодні аналогічна система існує, але користування нею платне, а інформація, яку вона надає, стосується тільки нерухомості, і то не всієї.

«Наша мета – зробити сервіс безкоштовним, що охоплює всі типи майна і є доступним через різних провайдерів», – наголосив Дмитро Дубілет.

Щоб отримати контактні дані більшості громадян, яким потрібна така інформація, робоча група планує співпрацювати з бюро кредитних історій.

Landlord раніше повідомляв про 6 ключових пропозицій для подолання рейдерства, з якими голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар звернулася до Володимира Зеленського.

Поділися

Фінанси        04 серпня 2019 08:38

Співвласники групи компаній ПАЕК розділили бізнес

Співвласники групи компаній ТОВ «СП «Південна Аграрно-Експортна Компанія» (ПАЕК) Юрій Кормишкін та Ростислав Данильченко розділили бізнес між собою і продовжуватимуть розвивати його кожен самостійно.

Про це повідомляє АгроЮг.

Бізнес-партнерство Юрія Кормишкіна і Ростислава Данильченка тривало 10 років. За цей період земельний банк компанії ПАЕК, основна діяльність якої полягає у вирощуванні зернових, зернобобових і олійних культур, зріс до 65 тис. га.

Читайте: Agromino купує агропромислову компанію Resilient за 13 млн євро

Юрій Кормишкін підтвердив інформацію про поділ бізнесу, пояснивши, що в партнерстві з Ростиславом Данильченком вони вже досягли глобальних цілей, які ставили перед собою, і тепер кожен із них має своє бачення «вектора розвитку підприємств».

«Тому після довгих обговорень ми прийняли єдино правильне рішення – розділити активи і продовжувати працювати окремо, кожен у своєму напрямку. При цьому, щоб виключити непотрібні плітки і домисли, зазначу, що процес поділу бізнесу проходить мирно і жодним чином не впливає на наші дружні відносини з Ростиславом», – відзначив Юрій Кормишкін.

Наразі відбувається процес поділу активів компанії. Повідомляється, що компанія ПАЕК залишається у сфері впливу Юрія Кормишкіна. Частина підприємств, які входили до групи компаній, переходить у власність Ростислава Данильченка.

Landlord раніше повідомляв про те, що МХП закриває Снятинську птахофабрику.

Поділися

Логістика        31 липня 2019 09:27

Ексімбанк США допоможе придбати 40 локомотивів для УЗ – Володимир Омелян

Експортно-імпортний банк США відновлює співпрацю з Україною, і до першочергових програм, які він готовий фінансувати, віднесено інфраструктуру. Зокрема одним із перших проектів стане закупівля щонайменше 40 американських локомотивів для Укрзалізниці.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук міністр інфраструктури Володимир Омелян.

У зв’язку з цим 30 липня відбулася зустріч з представниками компанії Wabtec Corporation і US EXIM, на якій обговорили умови і часові рамки закупівлі для УЗ чергової партії локомотивів виробництва США.

Читайте: Українські аграрії можуть втратити частину врожаю через транспортний колапс – Олександр Криворучко

Landlord раніше повідомляв про те, що до 2025 року Укрзалізниця отримає 110 локомотивів Alstom.

Поділися

Логістика        18 липня 2019 10:26

Днопоглиблення Дніпра розпочато: зернотрейдери чекали 6 років

АМПУ розпочала роботи з поглиблення дна Дніпра на Кременчуцькому та Кам’янському водосховищах. Передбачається відновлення глибин до рівня 3,65 м та забезпечення необхідних габаритів для суден.

Про початок днопоглиблення на двох дніпровських водосховищах повідомляє Адміністрація морських портів України. Роботи виконує філія «Днопоглиблювальний флот», що входить до складу ДП «АМПУ», та підрядники, визначені на тендерах.

На Кременчуцькому та Кам’янському водосховищах глибини місцями на півметра менші за потрібні габарити, зазначають в АМПУ. Загалом по цих двох об’єктах днопоглиблення проведуть на 57 км суднового ходу. Загальний обсяг робіт на Кременчуцькому водосховищі – 770 тис. куб. м, на Кам’янському – 30 тис. куб. м.

Як зазначив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, де системне днопоглиблення не проводилося останні 6 років, і перед АПМУ зараз «стоїть масштабна задача відновити габарити судового ходу». Він підкреслив, що транспортування водними шляхами України дозволить зменшити навантаження на автодороги, збільшить транзитний потенціал держави.

Днопоглиблення на Дніпрі давно чекали провідні українські компанії, серед яких і зернотрейдери: СК «Нібулон», ТОВ «Грейн-Трансшипмент», ТОВ «Гермес-Трейдінг», зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Чому це важливо для трейдерів, пояснив комерційний директор ТОВ «Грейн-Трансшипмент» Євген Ігнатенко. За його словами, зниження на 5 см осадки судна вантажопідйомністю 4 тисячі тонн призводить до його недовантаження в середньому на 65 тонн (це як один залізничний вагон).

Читайте: Дельта Вілмар СНД збудує завод для переробки сої в порту Південний – АМПУ

«Ми щиро вітаємо початок відновлення судноплавної глибини на замулених ділянках Дніпра. Це дозволить не лише здешевити перевезення водним транспортом за рахунок максимального завантаження суден, але й беззаперечно забезпечить безпеку суден, екіпажів та вантажів», − сказав Євген Ігнатенко.

Як повідомляв раніше Landlord, у планах АМПУ на 2019 рік – днопоглиблення у 8 українських портах. Головні обсяги робіт заплановані в портах Маріуполя і Бердянська.

Поділися
Показати ще