Новини / Політика     12 грудня 2019 15:22

Більше 4 тис. поправок: проєкт про ринок землі агрокомітет не розглядає

Сьогодні аграрний комітет Верховної Ради України не зміг остаточно проголосувати за винесення законопроєкту про ринок землі на розгляд парламенту. Як пояснив голова комітету Микола Сольський, народні депутати подали більше 4 тисяч поправок до документу.

Про це повідомляє РБК-Україна.

“Я вам не скажу цього, абсолютно щиро. Адже Я не знаю, коли ми закінчимо розгляд поправок”,  – так відповів на питання журналістів про дату розгляду Верховною Радою України законопроєкту про відкриття ринку землі Микола Сольський, голова Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Читайте: Концентрація земель в одних руках зменшиться – Разумков

Як пояснив Микола Сольський, до законопроєкту №2178-10, який стосується земельної реформи, подано більше 4 тисяч поправок. Тож нині народні депутати їх розглядають.

Landlord раніше повідомляв, що законопроєкт про ринок землі аграрний комітет планував розглянути 11 грудня. Однак, на засіданні комітету сталася бійка між активістами ВО “Свобода” та народним депутатом від партії “Слуга народу” Андрієм Богданцем. Тож Микола Сольський повідомив, що доступ на засідання комітету громадським активістам буде обмежено.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також