Новини    30 жовтня 2021 16:16

Білл Гейтс інвестував в екологічно чисте молоко

На молочні продукти припадає 3% всіх глобальних викидів

Молочна компанія Neutral оголосила про закриття посівного раунду інвестицій, який очолив венчурний фонд Білла Гейтса Breakthrough Energy Ventures.

Neural працювала з дослідниками над вивченням кількості вуглецю, що викидається в атмосферу у процесі виробництва молока. Враховувалися добрива, що використовуються для створення корму, метан у коров’ячих відрижках та гною, електроенергія, витрачена на фермі, викиди від вантажівок та на заводах, а також переробка порожніх пакувань молока.

“Загалом, на молочні продукти припадає 3% всіх глобальних викидів — більше, ніж на весь авіаційний сектор, і, працюючи з фермерами над скороченням викидів, компанія Neutral Foods розв’язує одне з найбільших завдань впливу на клімат”, — зазначає Кармайкл Робертс, керівник інвестиційного комітету Breakthrough Energy Ventures.

На деяких фермах компанія планує висадити дерева, щоб допомогти компенсувати частину викидів вуглекислого газу. У майбутньому створить харчову добавку з морських водоростей, яку можна буде додавати до корму худобі для зниження рівня викидів метану.

Довідка. Молоко Neutral — це кліматично нейтральний продукт, який постачається з ферм, де використовуються методи скорочення викидів вуглецю. На лицьовій стороні пакування великим шрифтом написано: “Це молоко бореться зі зміною клімату”.

Landlord раніше розповідав, що Леонардо Ді Капріо став співвласником стартапу з вирощування лабораторного м’яса.

Джерело: Fast Company

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...