Новини    06 травня 2022 09:29

БЕБ заарештувало та передало Укрзалізниці майже 18 тис вагонів, що належать росії та білорусі

З вказаної загальної кількості, 1 625 вагонів заповнені товарно-матеріальними цінностями, а вартість усіх вагонів оцінюється у 15 млрд грн

Співробітники Бюро економічної безпеки виявили та заарештували 17 800 вагонів, що належать росії та білорусі. Про це повідомляє Центр транспортних стратегій.

З вказаної загальної кількості, 1 625 вагонів заповнені товарно-матеріальними цінностями, а вартість усіх вагонів оцінюється у 15 млрд грн. Вони арештовані та передані відповідно до рішення слідчого судді до АТ Укрзалізниця на відповідальне зберігання з правом комерційного використання.

Водночас, кількість виявлених одиниць рухомого складу, що належить країнам-агресорам, постійно зростає. Так, тільки 4 травня, за повідомленням Федерації роботодавців транспорту України, співробітниками територіального управління Державного бюро розслідувань виявили на 14 різних залізничних станціях Житомирської області 191 порожній вагон, що належить суб’єктам Росії – та ініціювали їхню націоналізацію.

«ДБР ініціювало націоналізацію відповідних вагонів та надіслало відповідні листи до «Укрзалізниці» та Житомирської обласної військової державної адміністрації», – йдеться у повідомленні.

А загалом, ще у березні в «Укрзалізниці» заявили, що в Україні знаходиться 10 956 російських піввагонів, 2 057 цистерн, 587 критих вагонів, 158 платформ та 1 318 вагонів інших типів.

Читайте такожЄврокомісія спільно з Урядом обговорили плани щодо відновлення України

Станом на початок квітня Державне бюро розслідувань ініціювало націоналізацію понад 1 500 вантажних залізничних вагонів, виявлених у трьох регіонах України. Тільки на території Дніпропетровської та Полтавської областей таких «потєряшек» знайшлося 1 400 од.

«Для вилучення майна окупантів та передачі його на потреби України, Теруправління ДБР Полтави звернулося з відповідною ініціативою до керівництва Полтавської та Дніпропетровської військово-цивільних адміністрацій», – поінформувало Бюро.

Нагадаємо, що Україна арештувала понад 17 000 російських та білоруських вагонів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...