Новини    01 жовтня 2023 13:43

БЕБ провело обшуки у Ренійському порту: вилучено контейнер з сигаретами вартістю майже 74 млн

Встановлено, що товар за документами призначався вигаданому отримувачу

Детективи Територіального управління БЕБ в Одеській області виявили у Ренійському морському торговельному порту 45-футовий контейнер з сигаретами іноземного походження.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Контейнер та вантаж були ввезені з Об’єднаних Арабських Еміратів з порушенням митного та податкового законодавства.

В ході слідчих дій детективи виявили та вилучили понад 900 тис. пачок сигарет без марок акцизного податку, що перевозились у 1 830 коробах. Таким чином співробітниками БЕБ упереджено незаконне ввезення на територію України тютюнових виробів без належного митного оформлення.

Встановлено, що товар за документами призначався вигаданому отримувачу.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Одеської обласної прокуратури.

У БЕБ нагадали, що нещодавно під час наради під головуванням прем’єра Дениса Шмигаля було ухвалено протокольне рішення щодо активізації протидії незаконному обігу та виробництву підакцизних товарів.

Нагадаємо, детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у місті Києві викрили схему легалізації та незаконного вивезення сільськогосподарської продукції у розмірі 9000 тонн вартістю понад 65 млн грн, повідомляє пресслужба БЕБ.

Детективи Бюро економічної безпеки України також викрили службових осіб товариства в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах та забезпечили відшкодування завданих державі збитків на понад 9 млн грн. Особи протягом певного періоду, здійснювали фінансово-господарські операції з реалізації зернової продукції (пшениці, ячменю, кукурудзи) на адресу іншого суб’єкта господарської діяльності з ознаками “фіктивності”. Постачальник не здійснював реєстрацію податкових накладних на реалізацію зернових та не відображав відомості про прибуток підприємства.

Співробітники Бюро економічної безпеки виявили та заарештували 17 800 вагонів, що належать росії та білорусі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...