Новини    07 січня 2023 15:08

БЕБ наклало арешт на активи одного з найбільших логістичних центрів України


Транспортний холдинг, який є одним із найбільших в Україні логістичних центрів, підозрюється в ухиленні від сплати податків у сумі понад 18,3 млн грн. Детективи Бюро економічної безпеки України також встановили, що його бенефіціарними власниками через кіпрську офшорну компанію є громадяни РФ.

Про це повідомили на сайті БЕБ.

У результаті санкціонованих обшуків адміністративних будівель підприємства, детективи БЕБ виявили та вилучили документи фінансово-господарської діяльності, що свідчать про правопорушення, а також документи, які підтверджують громадянство РФ засновників.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Видання “Порти України” зазначає, що хоч назву ТОВ і не повідомлено, мова може йти про одеське ТОВ “Євротермінал”, санкція щодо якого була видана Шевченківським районним судом Києва. В ході досудового розслідування ухвалою Шевченківського районного суду м. Києва від 27.10.2022 (справа N 761/22832/22) накладено арешт на майно ТОВ “Євротермінал” шляхом заборони відчуження, розпорядження та користування цим майном. Під арештом опинилися офісні приміщення, земельні ділянки, нежитлові приміщення, в тому числі і накопичувальний майданчик. Крім того, арешт накладено на майнові комплекси та будівлі вантажного митного комплексу Сухого порту.

Нагадаємо, днями співробітники Бюро економічної безпеки України спільно з СБУ провели 30 обшуків у адмінприміщеннях Державної митної служби України, Одеської митниці та митних постах “Чорноморськ-порт”, “Південний порт”, “Одеса-порт” ДМС та за місцем проживання службових осіб Держмитслужби. Обшуки проводилися у межах розслідування масштабної схеми з ухилення від сплати податку в особливо великих розмірах при експорті зерна. Детективи БЕБ встановили причетність до схемного експорту понад 370 приватних суб’єктів господарювання та працівників Держмитслужби.

Раніше детективи Бюро економічної безпеки України викрили службових осіб товариства в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах та забезпечили відшкодування завданих державі збитків на понад 9 млн грн.

На початку листопада 2022 року Служба безпеки України оголосила підозру очільнику Херсонського “морпорта рф” Андрію Харитонову, який сприяв водній переправі ворожих боєприпасів на правий берег Дніпра

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...