Новини / Фінанси     02 серпня 2019 12:54

BASF щороку інвестує в дослідження технологій 180 млн гривень

Прямий внесок BASF в українську економіку у 2018 році становив 915 млн грн. Якщо говорити про загальний економічний ефект, то це понад 2 млрд грн, або близько 0,06% ВВП України. Інновації компанії спрощують аграрний бізнес та знижують пестицидне навантаження без шкоди для врожаю.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Департамент Agricultural Solutions BASF Україна оприлюднив свій звіт про економічну діяльність за 2018 рік під час прес-конференції 31 липня 2019 року. Згідно з ним, прямий внесок департаменту Agricultural Solutions BASF в економіку України склав 915 млн грн (близько 0,03% ВВП країни). Якщо говорити про загальний економічний ефект, то це понад 2 млрд грн і еквівалентно приблизно 0,06% ВВП України.

Читайте: У Єгипті будують найбільший у світі цукровий завод з інвестиціями $1 млрд

Щорічно компанія інвестує близько 180 млн грн у проведення практичних випробувань, залучає до співпраці наукові установи і провідні аграрні господарства України, проводить дослідження локальної дії препаратів у різних погодно-кліматичних умовах нашої країни.

Крім регулярних інвестицій у дослідження технологій перед їх запуском на ринок, компанія BASF щорічно вкладає близько 3 млн грн в утилізацію тари.

«Ми вперше проаналізували внесок компанії не тільки в сільське господарство, а й в економіку України. Наші інноваційні рішення не тільки спрощують аграрний бізнес, а й знижують пестицидне навантаження без шкоди для врожаю», – прокоментував Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Уже наступного року компанія представить ринку 2 нових рішення: інноваційний фунгіцид Пріаксор і вдосконалений гербіцид Стеллар Плюс, який стане поліпшеною версією знайомого всім українським аграріям Стеллар.

Пріаксор стане надефективним рішенням проти грибкових хвороб ячменю і пшениці.

Стеллар Плюс – це нове слово в контролі бур’янів у посівах кукурудзи. Маючи в складі допоміжний прилипач Метолат, він стане надефективним самостійним рішенням для захисту посівів.

За результатами другого кварталу 2019 року департамент Agricultural Solutions BASF показав зростання прибутку по всьому світу, в тому числі в Східній Європі. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, продажі департаменту Agricultural Solutions BASF у світі виросли на 38%.

«Насамперед на зростання продажів підрозділу вплинула купівля активів і частини бізнесу Bayer у серпні 2018 року. І ми продовжуємо опанувати нові сегменти аграрного ринку», – прокоментував Лівіо Тедескі, Перший віце-президент департаменту Agricultural Solutions BASF в країнах Європи, Середнього Сходу, Африки та СНД.

У компанії відзначають важливість для України партнерства BASF із французькою насіннєвою компанією Euralis Semences, оскільки підписаний у червні цього року дистриб’юторський договір дозволить BASF вийти на ринок насіння соняшнику, а ця культура – одна із ключових в українському агросекторі.

«Як міжнародний хімічний концерн, компанія BASF бачить в Україні не тільки аграрний потенціал. Ми бачимо його також у харчовій і хімічній промисловості, у видобутку корисних копалин, нафти і газу. Працюючи в цих галузях ми не тільки збільшимо прибуток компанії, а й створимо більше можливостей для українців і додаткову цінність для української економіки», – підкреслив Тіберіу Діма, генеральний директор BASF України та керівник групи країн Східної Європи.

Landlord раніше повідомляв про те, що BASF збирається відкрити виробництво ЗЗР в Україні.

Читайте також