Новини / Рослинництво     01 серпня 2019 12:30

У Єгипті будують найбільший у світі цукровий завод з інвестиціями $1 млрд

Найбільший у світі цукровий завод, який вироблятиме 900 тис. т бурякового цукру на рік, будує на заході Міньї в Єгипті компанія Canal Sugar. Загальна сума інвестицій – $1 млрд. Завершити будівництво планують у жовтні 2020 року.

Про це повідомляє Укрцукор.

Підприємство запустять у дію у 2021 році, проте лише на половину потужності. На повну потужність розраховують вийти у 2022-му.

Компанія Canal Sugar належить дубайському цукровому заводу Al Khaleej, розташованому в ОАЕ. У березні 2019 року вона підписала угоду про фінансування на суму $169 млн на придбання, будівництво та експлуатацію проекту в західній Міньї.

Читайте: BASF збирається відкрити виробництво ЗЗР в Україні

За цим проектом планується не лише збудувати переробне підприємство, а й відродити близько 76 тис. га пустелі для вирощування цукрового буряку, а також пшениці й кукурудзи.

Ресурс відзначає, що єгипетські фермери, які у своїй діяльності практично повністю залежать від Нілу, намагаються розширити посівні площі цукрового буряку, оскільки ця культура споживає менше води, ніж цукрова тростина. Сьогодні посівні площі під цукровим буряком у Єгипті становлять 252 тис. га.

Landlord раніше повідомляв про те, що посівні площі під цукровими буряками в Україні скоротяться на 25%.

Читайте також