Новини / ВІДЕО / Технології     27 серпня 2020 11:57

Баришівська зернова компанія ініціює ремонт доріг у сільських громадах

Стан доріг в Україні сьогодні далекий від задовільного. За інформацією Мінінфраструктури, у країні майже 170 000 доріг загального користування, з них 117 000 км — дороги місцевого значення, що проходять через села і міста.

90% українських доріг, за даними цього ж відомства, не ремонтувалися вже понад 30 років. Тож легко зрозуміти причину виникнення тієї «смуги перешкод», на яку перетворилися наші шляхи.

За підрахунками, програма відновлення всіх доріг в Україні коштуватиме щонайменше 500 млрд гривень. Особливі скептики сходяться на цифрі 1 трлн гривень бюджетних асигнувань. Для порівняння — видаткова частина бюджету України на 2020 рік становить 1 трлн 182 млрд гривень.

«Годі чекати, треба самим підтримати наші дороги» — з таким гаслом розпочався ремонт дороги поблизу села Білоцерківці Пирятинського району на Полтавщині. Виконання проєкту ініціювала «Баришівська зернова компанія», згуртувавши навколо починання свідомих представників бізнесу й активних громадян.

Читайте: Євгеній Радовенюк: ми не згортаємо інвестиції в агросектор 

Як розповів Василь Стасовський, директор регіону «Північна Полтавщина» «Баришівської зернової компанії», за проєктом проводиться ремонт ділянки місцевої дороги, що відгалужується від Сумської траси та проходить через село Білоцерківці. «За нашої ініціативою забезпечені матеріали для ремонту та техніка. Ми дуже вдячні, що до нас приєдналися фахівці Лубенської дорожньої експлуатаційної дільниці облавтодору та надали спецтехніку. Безумовно, наші зусилля не можуть докорінно змінити ситуацію, це лише поверхневий ремонт. Та «Баришівська зернова компанія» ставить за мету максимально допомогти сільським громадам у вирішенні проблеми доріг. Це відповідальність, яку ми беремо на себе добровільно», — підкреслив він.

Після реалізації проєкту в «Баришівській зерновій компанії» проаналізують отриманий досвід самостійної реалізації подібних ініціатив. Уже сьогодні в  компанії вивчають можливість ширшого використання подібних практик у сільських громадах.

«Баришівська зернова компанія» приділяє значну увагу політиці корпоративної соціальної відповідальності. У рамках цієї діяльності ми, окрім податків, також виділяємо додаткові кошти для фінансування проєктів допомоги громадам. Ресурси йдуть на підтримку освітніх та медичних закладів, програми розвитку інфраструктури та соціальних закладів громад, на території яких ми працюємо», — підкреслив віцепрезидент, комерційний директор «Баришівської зернової компанії» Таір Мусаєв.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Grain Alliance залучила кредит ЄБРР у розмірі 7 млн євро.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також