Новини / Фінанси     29 грудня 2020 18:20

Банк Львів отримав 5 млн євро в гривні для підтримки місцевого агробізнесу

Позики зможуть отримати  підприємці, які працюють у сфері сільського господарства та переробної галузі та прагнуть ефективно використовувати власні ресурси виробництва

Банк Львів розпочав партнерство із Зеленим Фондом для зростання (GGF) та отримав 5 мільйонів євро в гривні для підтримки агробізнесу. Партнерство дозволяє спрямовувати отримані інвестиції на підтримку бізнесу у галузях сільського господарства та агровиробництва, який хоче покращити власну ресурсоефективність.

Фінансова підтримка вплине не тільки на розвиток агрогалузі, але й захистить підприємців від валютних ризиків, адже позики будуть надані виключно у гривні. Такі можливості особливо важливі та актуальні в реаліях економічної нестабільності, спричиненої пандемією коронавірусу.

Як зазначив Ашот Абраамян, голова Правління Банку Львів, «Банк Львів один із перших банків у західному регіоні, пропонував і пропонує зараз так звані «зелені кредити» для підприємств, а наявність коштів GGF допоможуть банку збільшити охоплення та масштабувати підтримку агробізнесу».

«GGF постійно прагне поглибити позитивний вплив на навколишнє середовище та розширити можливості своїх інвестицій. Саме тому ми особливо раді партнерству з Банком Львів. Інвестиції у місцевій валюті розширять доступ до зеленого фінансування для бізнесу в Україні й робитимуть це таким чином, щоб захистити їх від потенційно небезпечних коливань курсу валют», – сказав Олаф Зімелка, голова GGF.

Інвестиції у гривні стали можливими завдяки Європейській комісії в рамках ініціативи EU4Energy.

Зелений Фонд для зростання (GGF) інвестує у заходи, спрямовані на зменшення споживання енергії та викидів СО2 та підвищення ефективності використання ресурсів на 19-ти ринках Південно-Східної Європи, Кавказу, України, Молдови, Близького Сходу та Північної Африки. Фонд забезпечує таке фінансування безпосередньо проєктам з відновлюваної енергетики, корпораціям та містам, або опосередковано через обрані фінансові установи.

Банк Львів є регіональним банком, з головним офісом у Львові, що 30 років надає банківські послуги для малого, середнього бізнесу та приватним клієнтам у Західній Україні. Банк Львів активно працює у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Тернопільській та Закарпатській областях, а також у Києві. Більше про можливості від банку можна дізнатися за посиланням.

Читайте також