Новини / Кооперативи     30 вересня 2021 17:16

Байєр призначив нового керівника аграрного підрозділу в Україні

Байєр»призначив Лаерсіо Бортоліні новим керівником аграрного підрозділу в Україні

Лаерсіо Бортоліні, виконавчий директор насіннєвого бізнесу в Бразилії, стане новим керівником аграрного підрозділу в Україні з 1 жовтня 2021 року.

Попередние Франк Хатке, який відповідав за аграрний підрозділ в Україні протягом останніх трьох років, після більш ніж 30 років трудової діяльності в компанії Байєр, вийшов на пенсію в кінці липня 2021 року.

Бортоліні, громадянин Бразилії, працює в компанії понад 20 років і з 2016 року очолював насіннєвий бізнес в Бразилії. На цій посаді Бортоліні сприяв зростанню бізнесу та успішному розвитку команди з насінництва.

У 1997 році Бортоліні розпочав кар’єру як торговий представник у компанії Байєр. Через декілька років обійняв свою першу керівну посаду регіонального менеджера і переїхав до Сан-Паулу. У 2005 році Бортоліні перейшов у відділ маркетингу, де займав кілька посад, зокрема, посаду менеджера з вирощування кукурудзи (2005 рік), менеджера з ліцензування сої (2006 рік) і керівника бізнесу з вирощування бавовни (2007 рік).

У 2014 році Бортоліні пройшов програму бізнес-адміністрування для керівників (Executive MBA) в Пітсбурзькому університеті.

Довідка. Байєр в Україні є частиною глобального концерну Bayer AG зі штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина). В Україні компанія  розпочала роботу з 1992 року, представлена такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів, аграрний підрозділ.

Наталія Софієнко, Landlord

Читайте також