Новини / Політика     04 березня 2020 18:38

Прем’єр-міністром України ВР призначила Дениса Шмигаля

За кандидатуру прем'єра, запропоновану Президентом України Володимиром Зеленським, проголосував 291 народний депутат.

Щойно Верховна Рада України підтримала кандидатуру Дениса Шмигаля, призначивши його на посаду прем’єр-міністра України.

Денис Шмигаль пообіцяв з трибуни парламенту “ближчим часом презентувати країні стратегію та перспективи економічного розвитку на майбутні роки”.

Перед голосуванням Денис Шмигаль виступив із короткою промовою.

Читайте: Хто увійде в новий уряд у разі відставки Гончарука

Він окреслив “ряд викликів, за які потрібно буде братися негайно”. Серед них: недопущення економічної і бюджетної кризи; збільшення виплат і пенсій; зменшення зарплат і пенсій посадовцям; погашення заборгованості із зарплати перед шахтарями; організація боротьби із коронавірусом.

Зокрема, під цією боротьбою прем’єр бачить розробку комплексної програми на випадок його поширення та  підвищення інформування населення про заходи держави із захисту громадян.

Денис Шмигаль також наголосив, що уряд терміново має посилити економічний блок, забезпечивши не тільки зростання промисловості та аграрного сектора, а й “відчуття цього зростання кожним українцем”.

Денис Шмигаль наголосив на необхідність реального реформування податкової та митниці, щоб ці структури приносили дохід державі.

Водночас, він повідомив, що має намір розвивати ті реформи і проекти, які вже реалізуються: реформа децентралізації, доступні кредити для малого і середнього бізнесу, іпотечні кредити для населення, цифровізація і діджиталізація державних процесів.

За кандидатуру Дениса Шмигаля проголосували 291 нардеп, проти – 59, 46 депутатів утрималися і 9 не голосували.

Після прийнятого рішення депутати розійшлися на перерву. Перелік прізвищ нових міністрів поки що в стінах парламенту не озвучували.

Як відомо, в  уряді Олексія Гончарука Денис Шмигаль був віце-прем’єр-міністром – міністром розвитку громад і територій.

Landlord раніше розповідав, що Верховна Рада прийняла відставку Олексія Гончарука.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також