Голова адміністрації Одеської області Олег Кіпер повідомив, що внаслідок атаки дронів вночі постраждали два законсервованих агропідприємства в Одеському районі.
Під час атаки було використано 16 дронів-камікадзе типу Shahed, більшість з яких було успішно знищено. Повітряні сили повідомили про збиття 14 дронів у ранковому зведенні, з яких 13 були збиті над Одеською областю, ще один – на підльоті в Миколаївській області.
“Росіяни випустили “шахеди” з тимчасово окупованого Криму. Протягом трьох годин тривала напружена бойова робота сил ППО: безпілотники заходили з акваторії Чорного моря та маневрували між житловими будинками і промисловими кварталами Одеси. На жаль, не вдалось уникнути влучань. В Одеському районі пошкоджено два законсервованих агропідприємства. Там спалахнули пожежі, сталися руйнування промислових будівель”, – йдеться в повідомленні Кіпера.
Пожежі було ліквідовано до ранку, жертв і постраждалих серед людей не зазначено.
Нагадаємо, на одній з трас на Одещині невідомі відкрили зерновоз з продукцією миколаївського постачальника. Розсипали 5 т зерна, це сталося 23 лютого ввечері, повідомляють “НікВєсті”.
У 2024 році сільськогосподарські виробники Одещини планують збільшити площі під посів зернових, технічних, овочевих, баштанних та кормових культур у порівнянні з попереднім роком.
На Одещині аграрії вже розпочали третю весняну посівну в умовах збройної агресії рф. Відповідно до структури посівних площ під урожай 2024 року необхідно посіяти 789,4 тис. га ярих сільськогосподарських культур, поінформували у Департаменті аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА.
Українські аграрії, ймовірно, не скорочуватимуть прогнозовані площі посівів озимої пшениці під урожай 2024 року, попри вищі витрати на логістику, спричинену російським вторгненням. Мінагрополітики навело дані опитування, згідно з якими аграрії справді можуть скоротити площі озимої пшениці, одночасно збільшивши посіви озимого ріпака до рекордного рівня. Було припущення, що фермери можуть сіяти менше пшениці через подорожчання експортних маршрутів. Зауважимо, Мінагрополітики навело дані опитування, згідно з якими аграрії справді можуть скоротити площі озимої пшениці, одночасно збільшивши посіви озимого ріпака до рекордного рівня.
Закінчення реконструкції кількох важливих систем меліорації заплановане на 2024 рік в Одеській області, повідомляє Державне агентство України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм. В рамках Регіональної програми розвитку агропромислового комплексу “Аграрна Одещина” на період 2019-2023 років, було розроблено та затверджено проєктну документацію для реконструкції 12 меліоративних об’єктів.
На Одещині детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) викрили службових осіб товариства в ухиленні від сплати 7 млн грн податків. Підозрюється, що службові особи товариства, яке займалось експортом та оптовою торгівлею сільськогосподарською продукцією, впродовж трьох кварталів 2023 року вносили неправдиві відомості до декларації з податку на прибуток.
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у місті Києві викрили схему легалізації та незаконного вивезення сільськогосподарської продукції у розмірі 9000 тонн вартістю понад 65 млн грн, повідомляє пресслужба БЕБ.
31 січня 2023 року проведено установчі збори та утворено першу в Україні організацію водокористувачів у зоні осушення, в межах Теснівської осушувальної системи, яку назвали “Лесині джерела”.
Детективи Бюро економічної безпеки України також викрили службових осіб товариства в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах та забезпечили відшкодування завданих державі збитків на понад 9 млн грн. Особи протягом певного періоду, здійснювали фінансово-господарські операції з реалізації зернової продукції (пшениці, ячменю, кукурудзи) на адресу іншого суб’єкта господарської діяльності з ознаками “фіктивності”. Постачальник не здійснював реєстрацію податкових накладних на реалізацію зернових та не відображав відомості про прибуток підприємства.
Співробітники Бюро економічної безпеки виявили та заарештували 17 800 вагонів, що належать росії та білорусі.
Маргарита Юзяк
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!