Новини / Елеватори     10 лютого 2022 20:17

Астарта збудує перший елеваторний комплекс на Чернігівщині

Загальна потужність одночасного зберігання зернових та олійних культур елеватора становитиме 70 тис. т

Агропромхолдинг Астарта-Київ розпочав зведення першого елеваторного комплексу у Чернігові. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Інфраструктурний об’єкт зміцнить позиції вже існуючої елеваторної мережі компанії, до складу якої входять сім елеваторних комплексів.

Підписуйтеся на LANDLORD у Facebook: тільки найголовніші новини

Загальна потужність одночасного зберігання зернових та олійних культур елеватора становитиме 70 тис. т. Інвестиції проєкту складають близько $15 млн.

Введення в експлуатацію першої черги будівництва, 58 тис. т, заплановане на липень 2022 року.

Після повної реалізації проєкту на елеваторі зможуть щодоби приймати до 4,5 тис. т зерна і відвантажувати 54 вагони. Добова продуктивність сушарок 2,8 тис. т.

Новозбудований елеваторний комплекс забезпечить робочими місцями понад півсотні людей.

Підписуйтеся на LANDLORD у Telegram: тільки найголовніші новини

Довідка. Астарта-Київ – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який з 1993 року працює у сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва.
Основна діяльність агропромхолдингу полягає у вирощуванні буряку, зернових і олійних культур, виробництві високоякісного цукру та супутньої продукції (меляса та сухий гранульований жом), а також молока і м’яса. Сім високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях.

Нагадаємо, у вересні 2021 року стало відомо, що Астарта-Київ почав реалізацію нового інвестиційного проєкту з глибокої переробки сої.

Раніше агрофірма Лист-Ручки, яка входить до складу агропромислового холдингу Астарта-Київ, здійснила поставку першої партії органічної сої до Німеччини.

Також повідомлялось, що підприємства агропромхолдингу Астарта у 2021 році  перерахували до бюджетів всіх рівнів 1,6 млрд грн податків та зборів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також