Новини / Кооперативи     13 березня 2022 11:14

“Астарта” отримала €6 млн кредиту для проведення посівної

В умовах війни важливо підтримувати продовольчу безпеку України

“Астарта” отримала €6 млн кредиту для проведення посівної. Про це йдеться у повідомленні ради директорів компанії на Варшавській фондовій біржі, передає Agroportal. 

“Райффайзен Банк Україна” та АТ “ОТР Банк” відкрили кредитні лінії ASTARTA Holding N.V. (“Астарта-Київ”) на загальну суму 190 млн грн (€6 млн) для фінансування сезонних операцій”, – йдеться в повідомленні. 

Зазначається, в умовах тривалої російської військової агресії вкрай важливо підтримувати продовольчу безпеку України, яка готується до весняної посівної кампанії.

Довідка. “Астарта” — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. тонн. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ Глобинський переробний завод).

Раніше Landlord повідомляв, що Зеленський закликав зробити повноцінну посівну кампанію, наскільки це можливо.

Владислава Михайленко 

Читайте також

Матеріали по темі