Новини / Кооперативи     13 березня 2022 11:14

“Астарта” отримала €6 млн кредиту для проведення посівної

В умовах війни важливо підтримувати продовольчу безпеку України

“Астарта” отримала €6 млн кредиту для проведення посівної. Про це йдеться у повідомленні ради директорів компанії на Варшавській фондовій біржі, передає Agroportal. 

“Райффайзен Банк Україна” та АТ “ОТР Банк” відкрили кредитні лінії ASTARTA Holding N.V. (“Астарта-Київ”) на загальну суму 190 млн грн (€6 млн) для фінансування сезонних операцій”, – йдеться в повідомленні. 

Зазначається, в умовах тривалої російської військової агресії вкрай важливо підтримувати продовольчу безпеку України, яка готується до весняної посівної кампанії.

Довідка. “Астарта” — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. тонн. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ Глобинський переробний завод).

Раніше Landlord повідомляв, що Зеленський закликав зробити повноцінну посівну кампанію, наскільки це можливо.

Владислава Михайленко 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Кооперативи        12 квітня 2022 14:50

Агрохолдинг Harvest Holding почав посівну

Кооперативи        11 квітня 2022 19:31

Астарта “переїжджає” на Кіпр