Новини / Рослинництво     17 квітня 2020 11:25

Астарта оновлює техніку

Цьогоріч АСТАРТА розпочала реалізацію першої черги п’ятирічної інвестиційної програми з оновлення агротехніки та впровадження інноваційних ІТ-інструментів агроменеджменту компанії AgriChain, що входить в структуру АСТАРТИ.

Інвестиції 2020 року спрямовані на закупівлю 31 трактора (John Deere), а також 21 одиницю зернових, просапних та бурякових сівалок (John Deere, Horsch Maestro, Pöttinger Terrasem, Kinze, Monopil, Amity Tehnology).

Читайте: У Чернігові на гідропонній теплиці очікують на врожай безвірусних міні-бульб

Окрім цього, в рамках інвестиційної програми придбано 2 самохідні обприскувачі (John Deere), 4 культиватори (Amity Tehnology), 3 зубові шлейф-борони українського виробництва та 10 комплектів вакуумних систем для переобладнання просапних сівалок.

Нові трактори John Deere потужністю 345 к.с. обладнані точними навігаційними та телеметричними системами, які інтегруватимуться з модулями AgriChain Farm та AgriChain Scout. Отримані дані в режимі реального часу дадуть можливість отримувати цінну інформацію, формувати обґрунтовані рішення та створювати точні щоденні завдання для підвищення технологічних польових операцій.

Відзначимо, що ІТ-компанія AgriChain входить в структуру АСТАРТИ та займається розробкою єдиної інформаційної системи по управлінню агробізнесом – WEB-порталу, який поєднуватиме у собі вісім модулів. Такі модулі, як AgriChain Land (управління земельним банком) та AgriChain Farm (управління польовими операціями) вже використовуються в роботі та допомагають працівникам практично «в один клік» планувати, виконувати заплановане та звітувати. Додаток AgriChain Land містить консолідовані картографічні та облікові дані про ділянки, поля, договори оренди, пайовиків, виплати та нарахування, пов’язані із землекористуванням.

Модуль AgriChain Farm розроблено для роботи та комунікації усіх виробничих служб. Він поєднує всі етапи та процеси виробничого ланцюжка: від планування до виконання та відображення в обліку. Інформаційна система AgriChain Scout наразі знаходиться на завершальній стадії тестування. Вона поєднала в собі моніторинг стану посівів, агрохімічні паспорти полів, метеорологічні дані, стан вегетації рослин (NDVI), системний моніторинг посівів та оцінки їх стану та ін.
Інші модулі знаходяться в розробці та одночасно тестуються, як пілотні проекти на дочірніх агрофірмах АСТАРТИ.

Раніше виконавчий директор компанії “Астарта” Валерій Соколенко розповів про особливості роботи підприємства, а також поділився планами на майбутнє.

Читайте також

Матеріали по темі