Новини    05 вересня 2018 11:43

«Артемсіль» збільшило виробництво солі на 24%


Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» за підсумками 8 місяців 2018 року випустило більше 1,2 мільйона тонн солі. Обсяг виробництва на 28% більше запланованих показників і на 24% перевищує показник минулого року. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

«Тільки за підсумками серпня рудниками підприємства було видобуто і перероблено майже 180 тисяч тонн солі, що на 73 тисячі тонн більше (68,4%), ніж у серпні 2017 року», – йдеться у повідомленні.

Також за вказаний період більш ніж на третину зросли обсяги виробництва солі, яка відвантажується навалом – 928,2 тисячі тонн або 75% від загального обсягу видобутку. Крім того, в порівнянні з минулим роком, на 7,6% збільшився випуск фасованої солі, на 18,1% – йодованої солі, на 6,9% – солі, затареної в МКР. На деякі види продукції попит скоротився. Так, менше ніж рік тому було вироблено солі, затареної в мішки, соляних блоків та брикетів.

«Збільшити виробничі показники підприємства нам вдалося за рахунок зміцнення позицій на експортних ринках та зростання поставок до країн ближнього і далекого зарубіжжя. Крім того, збільшено обсяги відвантаження і на внутрішній ринок. Ми плануємо зберегти цю тенденцію до кінця року», – зазначає в.о. директора ДП «Артемсіль» Юрій Товстокоренко.

Як раніше повідомляв LANDLORD, цього року ДП «Артемсіль» почало випуск нового виду продукції – оптично сортованої солі в покращеній упаковці. Перші партії вже поставляються на внутрішній ринок. Підприємство планує продовжувати модернізацію виробництва. Розглядається можливість подальшого впровадження нових технологічних ліній.

Ще немає новин у цій стрічці ...