Новини    06 червня 2018 17:15

«Артемсіль» почне реалізацію харчової солі, очищеної шляхом фотосепарації


Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» планує найближчим часом почати реалізацію харчової солі, очищеної шляхом фотосепарації. Презентація нової продукції відбулася в рамках участі ДП «Артемсіль» в XXX Міжнародній виставці «АГРО-2018», повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Крім основного асортименту продукції, цього року фахівцями ДП «Артемсіль» були презентовані зразки нової продукції, яка вже найближчим часом з’явиться на полицях українських магазинів.

«Підприємство планує почати реалізацію солі кухонної харчової кам’яної вищого ґатунку за ДСТУ 3583:2015, для отримання якої в існуючу технологію був інтегрований процес фотосепараціі. З кам’яної солі усунені темні включення природного походження, в результаті чого сіль отримала більш привабливий зовнішній вигляд і в ній збільшився вміст хлориду натрію (NaCl)», – йдеться у повідомленні.

Також презентована упаковка  нового зразка вагою 0,5 і 1 кг. Відмічається, що пачка є зручною у використанні, продукція в ній не просипається і не злежується.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...