Новини / Фінанси     09 квітня 2020 17:26

АПК Італії через коронавірус втратить $575 млрд

Такі невтішні прогнози для АПК Італії озвучив президент сільськогосподарської асоціації Італії Coldiretti Етторе Прандіні.

Панічні настрої італійців перешкоджають поверненню працівників АПК до своїх звичних справ, попри те, що агросектор країни може працювати в повну силу навіть під час карантину.

На тлі загальнонаціонального карантину компаніям і галузям, які вважаються “життєво важливими” в Італії, дозволяється продовжувати свою діяльність за умови дотримання правил захисту. Такі заходи дозволяють фермерам, власникам ранчо, рибалкам, виноробам, сироварів та дистриб’юторам продовжувати роботу.

Читайте: Як програма МетеоЗахист повертає впевненість аграріям

За словами президента сільськогосподарської асоціації Італії Coldiretti Етторе Прандіні, через блокування транспортних шляхів шкоди зазнав експорт сільгосппродукції.

“Найбільше постраждали ті напрямки в АПК, де виробляються продукти з коротким терміном придатності, наприклад, сир моцарелла, або непродовольчі сільськогосподарські продукти. Ці компанії здійснюють 70% свого річного бізнесу в березні і квітні”, — повідомив фахівець.

Він зазначив, що поки рано оцінювати загальні втрати від коронавірусу для сільськогосподарського сектора, але приблизно сума оцінюється в 523 мільярдів євро (575 мільярдів доларів).

Джерело: xinhuanet.com

Нагадамо, раніше Landlord розповідав, як коронавірус нищить агросектор Апеннін.

Читайте також