Новини / Фінанси     10 лютого 2020 14:27

Антимонопольний комітет дозволив Епіцентру К придбати Сварог

"Епіцентр К" обробляє понад 120 тис. га, має 20 тваринницьких ферм. Діяльність "Сварог Вест Груп" пов'язана з рослинництвом, садівництвром та молочним і м'ясним тваринництвом. Земельний банк компанії сягає  80 тис. га.

Компанії “Епіцентр К” надали дозвіл на придбання частки в статутному капіталі ТОВ “Хмельницьк-Агро”, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії. Таке рішення ухвалив Антимонопольний комітет України, повідомляє AgroReview.

Відповідно до даних  аналітичної системи YouControl, кінцевим бенефіціарним власником “Хмельницьк-Агро” є один із співвласників “Сварог Вест Груп” Олександр Буряк. До складу підприємства “Хмельницьк-Агро” входять: “Лотівка Еліт” (займається в основному вирощуванням зернових і технічних культур, насіннєвий завод); “Подільський господар” (тваринництво); “Довіра” (вирощування зернових та технічних культур), “Поділля-Агропродукт” (вирощування зернових та технічних культур); “Сварог-Дністер” (вирощування зернових та технічних культур).

Читайте: Верховна справедливість або навіщо Сварог Вест Груп затягує справу проти Агротека

Активи компанії “Сварог Вест Груп “, що працює в Україні з 2003 року, знаходяться у Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській областях. Діяльність підприємства пов’язана з рослинництвом, молочним і м’ясним тваринництвом, а також садівництвом. “Сварог Вест Груп” має великі зерно-, овоче- і фруктосховища, банк землі компанії сягає  80 тис. га.

ТОВ “Епіцентр К” теж розпочало свою діяльність у 2003 році, володіє мережею торгових центрів “Епіцентр”, аграрним напрямком почало займатися з 2016 року. Компанія обробляє понад 120 тис. га у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Черкаській та Київській областях, має 20 тваринницьких ферм і 8 елеваторів загальною потужністю 800 тис. тонн. Найбільша частка власності товариства знаходиться у народного депутата Олександра Гереги.

Як повідомляв LANDLORD, Agroma LTD купує компанію Вінал Агро.

Фото: vokrugsveta.ua

Читайте також