Новини / Фінанси     27 січня 2020 11:09

Agroma LTD купує компанію Вінал Агро

АМКУ дозволив кіпрській компанії Agroma LTD, що належить власнику «Радехівського цукру» Володимиру Матківському, купити аграрну компанію «Вінал Агро» на Львівщині.

Про це пише zaxid.net з посиланням  на пресслужбу АМКУ.

Компанія «Вінал Агро» знаходиться в місті Ходорів Львівської області. Займається вирощуванням зернових, бобових культур, насіння олійних культур. За повідомленням ЗМІ, компанію контролює народний депутат Андрій Кіт.

За даними асоціації «Укрцукор», компанія-покупець нового активу «Радехівський цукор» за підсумками 2018-2019 маркетингового року посіла друге місце з виробництва цукру в Україні з часткою 18,2% (335,5 тис. тонн).

Читайте: ТОП-10 найбільших виробників цукру в Україні

Власник «Радехівського цукру» Володимир Матківський також володіє компаніями «Техноцентр-Радехів», яка торгує машинами, обладнанням, промисловим устаткуванням, морськими і повітряними судами; «Перспектива плюс», яка надає послуги в галузі повітряного транспорту, а також «Львівським фондовим агентством», яке займається оптовою торгівлею цукром, шоколадом і цукристими кондитерськими виробами. Він також є власником видання Zbruč та одним зі спонсорів Української галицької партії.

Як повідомляв раніше Landlord, через кризу в Бразилії цукор-сирець встановив максимальну ціну.

Читайте також