Новини / Політика / Фінанси     20 жовтня 2021 12:54

АМПУ та ЄБРР підготують морський порт Чорноморськ до концесії

АМПУ спільно з ЄБРР профінансують підготовку проєктів державно-приватного партнерства (концесії) в морському порту Чорноморськ

ДП «Адміністрація морських портів України» спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку профінансує підготовку проєктів державно-приватного партнерства (концесії) в морському порту Чорноморськ.

Відповідний договір між Міністерством інфраструктури , Європейським банком реконструкції та розвитку та ДП «Адміністрація морських портів України» було підписано 19 жовтня.

До умов договору АМПУ спільно з ЄБРР профінансують підготовку проєктів державно-приватного партнерства (концесії) в морському порту Чорноморськ, зокрема першого та контейнерного терміналів, а також п’ятого терміналу (залізнично-поромний комплекс) ДП «МТП «Чорноморськ» та відповідного майна ДП «АМПУ», пов’язаного із цими терміналами.

«ДП «АМПУ» створює всі належні умови для залучення інвестицій в розвиток морських портів України. Успішна реалізація концесійних проєктів в морському порту Чорноморськ матиме величезний вплив на розвиток морегосподарського комплексу України загалом, очікуємо значних інвестицій в оновлення основних фондів, та як результат – додаткових обсягів перевалки вантажів. Основні Консалтери проєкту будуть визначені в ході внутрішнього тендеру ЄБРР, за участі МІУ та ДП “АМПУ”. У підготовці проєкту буде задіяна Міжнародна фінансова організація (IFC)», – заявив Олександр Голодницький.

Нагадаємо, що динаміка вантажообігу в Чорноморському порту зросла на 14,1%.

Джерело: АМПУ

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також