Новини / Логістика     04 лютого 2020 12:39

АМКУ розбирається з наміром Укрзалізниці закрити понад 300 вантажних станцій

Результати має бути за два місяці, стверджує експерт у сфері транспортної інфраструктури Валерій Ткачов.

Про це Валерій Ткачов повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Через два місяці Антимонопольний комітет України (АМКУ) має озвучити результати розслідування, порушеного проти АТ «Укрзалізниця» та міністерства інфраструктури України стосовно фактичного закриття малопотужних вантажних станцій. Таку інформацію оприлюднив Валерій Ткачов, посилаючись на свою розмову з керівником АМКУ під час зустрічі в офісі Американської торгової палати.

«На зустрічі я поставив питання про хід розслідування в АМКУ фактичного закриття АТ «Укрзалізниця» больше 300 вантажних залізничних станцій», – повідомив В. Ткачов на своїй фейсбук-сторінці.

Читайте: Дефіцит хоперів у 2020 році складе 3 тис. вагонів

За словами експерта, обґрунтованість рейтинга-аналізу, проведеного «Укрзалізницею» стосовно станцій та введення додаткової плати за подачу вагонів на малодіяльні станції «викликає багато запитань».

За інформацією Валерія Ткачова, у відповідь на своє питання він отримав від глави АМКУ запевнення, що «розслідування йде й через пару місяців буде результат. Відповідачем із цього питання, окрім «Укрзалізниці», також є міністерство інфраструктури України.

Landlord раніше повідомляв, що АТ «Укрзалізниця» провела моніторинг станцій із навантаження зерна й прийшла до висновку, що кілька сотень із них потребують «оптимізації» шляхом реструктуризації, санації, тимчасового або повного закриття для вантажних операцій.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також