Новини    02 вересня 2023 15:14

АМКУ оштрафував три компанії за змову на аукціоні з продажу майна ДП “Укрспирт”


Антимонопольний комітет України оштрафував три компанії на загальну суму 14,39 мільйона гривень за змову на аукціоні з продажу майна ДП “Укрспирт”.

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

“Антимонопольний комітет України 31 серпня 2023 року виніс рішення про визнання ТОВ “УКРСПЕЦПОСТАВКА”, ТОВ “ФІНАНС-СЕРВІС ПЛЮС” (з 07.12.2020 змінено назву на ТОВ “СПИРТОВИЙ ЗАВОД “СУХОДОЛИ”) і ТОВ “ГЛЕРМОНТ ТРЕЙД” причетними до вчинення порушення, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції” – антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів аукціону”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що мова йде про аукціон з продажу окремого майна Залозецького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт”, який проводився Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях. Сума укладеного за результатами аукціону договору становила 96 012 000 грн (з ПДВ).

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Комітет під час розслідування справи виявив обставини, що у своїй сукупності свідчили про вчинення зазначеними суб’єктами господарювання узгоджених дій, метою яких було усунення конкуренції між ними під час аукціону. Йдеться, зокрема, про такі докази, як ведення відповідачами спільної господарської діяльності, наявність комунікації між ними, обміну інформацією тощо.

За змову під час аукціону з продажу державного майна АМКУ оштрафував відповідачів на загальну суму 14 390 798 грн.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України виграв у суді справу про штраф на майже 1,4 млн грн для ТОВ “Фабрика морозива Холодопром” за те, що склад морозива не відповідав дійсності.

Антимонопольний комітет почав нове масштабне дослідження вітчизняного ринку курячих яєць після рекордного здорожчання у 2022 році.

Антимонопольний комітет України оштрафував дочірнє підприємство “Ружин-молоко” за неправдиву інформацію, яку підприємство вказувало на упаковках свого продукту — “масла солодковершкового”.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...