Новини / Рослинництво     19 березня 2020 10:25

Амістар Голд дав до 5 ц/га прибавки на соняшнику — керівник ФГ Врожайне Анатолій Дідик

Фермерське господарство «Врожайне» використовує Амістар Голд для контролю хвороб соняшника вже два роки. Завдяки фунгіциду врожайність зростає на 3–5 ц/га. Тут збирають від 40 до 50 центнерів соняшника з гектара.

Як продовжує пан Анатолій, «Сингента» не просто демонструє переваги свого посівного матеріалу та своїх препаратів. Її представники постійно приїздять до господарства і супроводжують вирощування культур.

Соняшник ФГ «Врожайне» вирощує давно. За словами керівника Анатолія Дідика, у господарстві намагаються застосовувати інтенсивну ефективну технологію вирощування і вже третій рік обов’язково вносять фунгіциди на соняшнику.

Взяли препарат на випробування, внесли на площі 10 га — і потім приймаємо рішення», — ділиться Анатолій Дідик. Так, у господарстві вже другий рік поспіль практикують використання потужного фунгіциду Амістар Голд. Вносять його на початку цвітіння з інсектицидом у нормі 0,75 л/га.

Ефективність препарату можна перевірити у порівнянні з контрольними посівами, які, відповідно до спостережень фермерського господарства, уражаються такими хворобами, як альтернаріоз, фомоз, біла гниль тощо. Як зазначає керівник ФГ «Врожайне» Анатолій Дідик, результат помітний вже на 5-й день після використання препарату.

«Рослини набагато краще почуваються після внесення Амістар Голд. Він виступає в ролі стимулятора рослин, посилюючи їх стійкість до стресових факторів», — говорить аграрій.

Та найбільшим плюсом використання Амістар Голд пан Дідик вважає прибавку врожайності — а це від 3 до 5 центнерів з гектара. Такий результат очільник господарства називає якісними змінами у технології вирощування соняшника — достатньо помножити ці цифри на 600 га під культурою.

Нагадаємо, що у проєкті «Історія успіху» Анатолій Дідик розповів про створення фермерського господарства «Врожайне», принципи роботи та поділився рецептом підвищення врожайності.

Читайте також