Новини / Фінанси     18 травня 2020 15:20

Американські біржі відкрилися підвищенням головних фондових індексів

Інвестори розраховують на додаткові заходи стимулювання економіки і поступове послаблення режиму карантинів

Американські фондові майданчики в понеділок відкрилися з підвищенням на тлі надій на подальші стимули економіки і поступове ослаблення карантинних обмежень. Про це повідомляє портал Investing.

Так, ф’ючерси S&P500 торгувалися на 43 пункти, або на 1,5%, вище ніж у п’ятницю,  ф’ючерси на Nasdaq виросли на 119 пунктів (або на 1,3%), а індекс Dow зріс на 1,6%.

Крім того, зростають і товарні нафтові ф’ючерси – торги по американській легкій нафті WTI відкрилися зі зростання на 7,8% – до більше ніж $31 за барель, а міжнародний еталонний контракт Brent виріс на $6 за 1 барель (ф’ючерси червня).

Читайте: ФРС попереджає про можливість чергового економічного спаду 

Інвесторів поки не лякає зростання напруги у відносинах між США і КНР, яке перманентно продовжувалось протягом вихідних. Також без істотного впливу поки залишилась заява  голови ФРС Джерома Пауелла про загрозу скорочення економіки США на 20-30% і продовження економічного спаду до кінця 2021 року на тлі пандемії.

Головні надії бичачому тренду надає те, у п’ятницю до Палаті представників передано проект додаткової допомоги на $3 трлн і обіцянку ФРС про розширення існуючих програм кредитування і відкриття нових кредитних ліній. З доповіддю про це Джером Пауелл виступить у Сенаті завтра, 19 травня.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у 2020 році Україна може отримати $6-6,5 млрд від міжнародних фінансових інституцій.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також