Новини    14 грудня 2022 09:02

Актуальні міжнародні котирування агропродукції можна відслідковувати на сайті Мінагрополітики


Офіційний вебсайт Міністерства аграрної політики та продовольства України удосконалив свій функціонал та інформаційне наповнення.

Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики і продовольства.

“В сучасних умовах аграріям необхідно мати максимум інструментів підтримки, в тому числі й швидкий доступ до актуальної інформації. Тому в оновленому сайті ми додали якомога більше корисних розділів. При цьому наше завдання полягало ще й в тому, щоб зробити ресурс доступним і зручним для користувачів”, − зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Серед важливих нововведень сайту − доступ користувачів до ексклюзивної інформації щодо міжнародних котирувань аграрної продукції. Завдяки цьому можна відстежувати світові ціни на основні види сільськогосподарської продукції: перевіряти міжнародні ціни у портах західних та східних країн, Латинської Америки та України, а також на міжнародних біржах. Графіки цін будуються як за місяць, так і за всю історію спостережень.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Попри те, що доступ до подібної інформації надається лише за передплатою, для користувачів сайту ця послуга безплатна. Це стало можливим завдяки партнерству з однією з найбільших у світі баз даних − AgroChart, яка містить інформацію щодо цін та статистики аграрних ринків від 1970 року.

“Ми розуміємо, що обізнаність щодо показників експорту, імпорту, міжнародних цін та загалом щодо функціонування ринку, дозволяє учасникам ринку приймати більш зважені управлінські рішення. Переконані в необхідності підтримати агросектор у цей складний час і сподіваємося, що наданий безплатний доступ до даних принесе аграріям максимальну користь у їх діяльності”, − підкреслив засновник AgroChat Богдан Тимків.

Окрім зазначених нововведень, на сайті Мінагрополітики також з’явився блок “Агро Міжнародне”, у якому зібрано актуальні новини з ресурсів світових ЗМІ, перекладені українською мовою.

У блоці “Агро онлайн” розміщена інтерактивна інформація. Інструмент “Поле онлайн” дозволяє отримати оперативні дані щодо польових робіт у розрізі областей та культур на будь-яку дату. Також на сайті розміщені дашборди з інтерактивною інформацією стосовно ринку землі, зовнішньої торгівлі продуктами АПК тощо.

Ще одне важливе нововведення − доступ до електронного кабінету бронювання військовозобов’язаних.

Читайте також: Новий сервіс для аграріїв: слідкуйте за погодою на своєму полі

Зауважимо, оновлений сайт наразі працює в тестовому режимі. Пропозиції та зауваження щодо роботи сайту надсилайте на адресу: portal@minagro.gov.ua.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики та продовольства України створило електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних. Портал створено для спрощення процедури подачі документів та пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...