Новини / Фінанси     24 січня 2019 07:53

Агросектору дістанеться частина $200 млн інвестицій від Horizon Capital

Українська управляюча компанія, що займається інвестиціями у високоприбуткові підприємства, Horizon Capital залучила на розвиток вітчизняного бізнесу $200 млн. інвестицій. Їх розподілять між ІТ-сектором, сільським господарством, легкою промисловістю та компаніями з виробництва продуктів харчування.

Про це повідомляє Економічна правда.

Протягом засідання Національної інвестиційної ради в Давосі керівники Horizon Capital зібрали рекордний фонд, орієнтований на Україну, в розмірі $200 млн. У створенні Emerging Europe Growth Fund III взяли участь нові та вже чинні приватні й інституційні інвестори.

Попередньо очікувалося виділення $150 млн., однак зрештою ця сума зросла до $200 млн.

Фонд підтримуватиме, насамперед, підприємства, орієнтовані на експорт. Також це мають бути компанії із сектору IT, а також сільського господарства, легкої промисловості та виробництва продуктів харчування.

Читайте: Як працюють інвестиції у вітрову енергетику (ІНФОГРАФІКА)

Для інвестицій також розглядатимуться бізнеси, які працюють у сфері електронної комерції, фармацевтики та фінпослуг.

Одна компанія зможе отримати інвестицій від 5 до $20 млн. Кошти виділятимуть протягом наступних 2-3 років.

Фонд EEGF III став першим фондом Horizon Capital, який інвестує в ІТ та експортно орієнтовані компанії. Перший Emerging Europe Growth Fund І в розмірі $132 млн. і другий – $370 млн. у 2008 році надавали інвестиції українським бізнесам, які працюють на внутрішньому ринку.

Як раніше повідомляв Landlord, за січень-вересень 2018 року в АПК інвестували 60 млрд гривень. Понад 45 млрд було направлено на сільське господарство. Зокрема, на будівництво ферм для розведення великої рогатої худоби.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також